15
ژوئن

اهمیت و تاثیر نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه

💫اهمیت و تاثیر نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه

نورپردازی داخلی کابینت و یونیت
فرم چوب

تصور نکنید که نورپردازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تنها مربوط به محیط کلی و مناطق کاری می‌باشد، هنگام باز کردن درب کابینت ها و برداشتن وسایل آن یا چیدمان داخلی آن هم باید نور کافی وجود داشته باشد. ایده‌های بسیار جذابی برای شما بیان کرده‌ایم. استفاده از لامپ‌های LED کوچک با رنگ‌های متفاوت در درب کابینت هنگام باز کردن آن حس بسیار خوبی به شما می‌دهد. می‌توانید با قرار دادن سنسور داخلی، کاری کنید که لامپ‌ها هنگام باز شدن درب به طور خودکار روشن گردند.
برای کابینت های دیواری یا کابینت زمینی که حالت کشویی دارند، این لامپ‌ها را در بالای سقف داخلی قرار دهید تا کل فضا را برای شما روشن‌تر سازند. برای کابینت های شیشه‌ای که به طور خودکار نور واردشان می‌شود از آویزهای سقفی استفاده کنید.

نورپردازی آشپزخانه باید به گونه‌ ای طراحی شود که حس روشنایی و گرمی را با خود به همراه داشته باشد تا به شما اجازه دهد که غذای خود را به درستی تهیه کنید و همچنین یک محیط دوست داشتنی را برای آشپزی یا خوردن غذا داشت باشید.
بسیاری از مردم دارای آشپزخانه‌‌ های باز هستند که باعث می‌شودنورپردازی آشپزخانه مناسب برای آن‌ها بسیار مهم تر گردد. صدها گزینه مختلف برای طراحی نورپردازی با قیمت‌ های مختلف وجود دارد اما آنچه حائز اهمیت است تناسب نورپردازی با آشپزخانه و به طور کلی خانه شماست تا بتوانید از حداکثر فضای موجود استفاده کرده و لذت ببرید.

🏢تهران-تهرانپارس-خیابان اتحاد-نبش خیابان ۱۳ غربی-ساختمان فرم چوب
📞 تلفن : ۷۷۳۵۶۲۸۸
formwood